Anasayfa » ÖRNEK DİLEKÇELER » Müdahalenin Men’i Kaymakamlık Başvuru Dilekçe Örneği

Müdahalenin Men’i Kaymakamlık Başvuru Dilekçe Örneği

               …………… KAYMAKAMLIĞI’ NA

                                  ………………..

 

Talepte Bulunan :

…………..- T.C. Kimlik No:…….

 

Vekili                 : 

Av. .

(…….

İşgal Edenler      :

 

Sayısı ve kimlik bilgileri bilinmemektedir.

 

Konu                 :

…………. Mahallesi …. Sk. No:4 ………… adresinde bulunan fuzuli şagillerin önceden başlamış ve devam etmekte olan müdahalesinin men’i talebimizden  ibarettir.

 

 

Açıklamalar        :   

 

         Muris ……….. ın vefatı sebebiyle müvekkilimize ve üç kardeşine miras kalan ……….. Mahallesi …… Sk. No:4 ………. adresindeki müstakil ev ve bahçeden oluşan taşınmaz bilinmeyen bir tarihten beri sayıları ve kimlik bilgileri tarafımızca bilinmeyen şahıslar tarafından kapının kırılması suretiyle alıkonulmuş ve söz konusu taşınmaza yerleşmiş bulunmaktadırlar. Gerek müvekkil gerekse de diğer mirasçıların yurtdışında yaşamaları sebebiyle söz konusu konut dokunulmazlığının ihlalinden daha yeni haberdar olmuşlardır. Müvekkilimiz söz konusu taşınmazın boşaltılmasına yönelik şüphelilerle defalarca  sözlü olarak görüşmesine rağmen herhangi bir sonuç alamamıştır. Söz konusu taşınmaza ilişkin müdahalenin tarafımızca yapılan tüm sözlü uyarılara rağmen fuzuli şagiller tarafından hala devam ediliyor olması nedeniyle iş bu talepte bulunma zorunluluğu hasıl olmuştur.

 

Sonuç Ve İstek   : Müvekkile Muris ……….. tarafından miras kalan …………. Mahallesi ……… Sk. No:4 ……… adresindeki taşınmaza devam etmekte olan müdahalenin ileride önüne geçilemez büyük maddi zararlara yol açacak olması nedeniyle ivedilikle men edilmesi ve neticeden tarafımıza bilgi verilmesi saygıyla vekaleten arz ve talep ederiz. 10.07.2021

                                                              

                                                       Talepte Bulunan ……..

 Vekilleri

                                      Av. ………………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir